PETLAS KADIN İSTİHDAMINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

PETLAS KADIN İSTİHDAMINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!
REKLAM ALANI
AkçakentAkpınarBoztepeÇiçekdağıEkonomiGüncelİlçelerKamanMucurözbağ - 23 Eylül 2019

Petlas Bayan işçi Arıyor

Ülkemiz ve Kırşehir ekonomisine büyük katkılar sunan Petlas bayan işçi arıyor Şehrimiz Gölhisar mahallesinde 1976 yılında kurulan ve ürettiği kaliteli lastik üretimiy le Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir yer edinen Petlas lastik Fabrikası lastik üretminde çalıştırılmak üzere bayan eleman alacağı açıklandı.

Kırşehir’de ikamet eden, en az  lise mezunu, 34 yaşını da geçmeyen hanımlar arasında Petlas’ta  lastik üretiminde  çalıştırılmak üzere  bayan işçi alınacaktır.

Ülkemiz ve Kırşehir ekonomisine büyük katkılar sunan Petlas bayan işçi arıyor Şehrimiz Gölhisar mahallesi’nde 1976 yılında kurulan ve ürettiği kaliteli lastik üretimi ile Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir yer edinen Petlas lastik Fabrikası lastik üretiminde çalıştırılmak üzere bayan eleman alacağı açıklandı.

Kırşehir’de ikamet eden, en az lise mezunu, 34 yaşını da geçmeyen hanımlar arasında Petlas’ta lastik üretiminde çalıştırılmak üzere işçi alınacak. Son yıllarda teknolojisini yenileyen, hem de üretim kapasitesini arttırarak çalışan sayısını arttıran Petlas Lastik Fabrikası ülkemiz ve Kırşehir ekonomisine büyük katkı sunuyor. Kırşehir’de binlerce insana iş ve aş imkanı veren Petlas’ın bayan işçi alarak, bayanları da üretime katmak istemesi büyük memnuniyet yarattı.

“Türkiye’nin LASTİĞİ PETLAS” Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkaran kuruluşlardan biri olan PETLAS, 1976 yılında kuruldu. Çeşitli girişimlerin ve yoğun çalışmaların ardından 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS’ta değişim rüzgârları hemen hissedildi. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-GE çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı.

PETLAS, 2.000.000 m²’lik alan üzerinde yer alan 350.000 m²’lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üretiyor; ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor. “Güvenli Lastik” kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Ayrıca daima daha iyiyi yakalamak adına Araştırma Geliştirme birimindeki uzmanların bilgisayar kontrollü laboratuvarlarında çalışmaları sürüyor.

1998 yılında Alman RWTÜV kurum uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı  lastik tasarımını da içeren İSO 9001 kalite güvence sistem belgesi ve 1999 yılında Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı, yine lastik tasarımını da içeren AQAP-100 Endüstriyele Kalite Güvence Seviye  Belgesi, PETLAS’ın kalite yolculuğunda kazandığı belgelerin sadece ilk ikisi.

Toplam Kalite Yönetimi modelini tüm birimlerinde uygulayan PETLAS, çalışanlarının desteğiyle problemlerin üstesinden gelerek sürekli iyileştirme felsefesini fabrikanın bütününde yaygınlaştırıyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 90’nın üzerinde ülkede satışa sunulan PETLAS, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası markalaşma sürecinin gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

PETLAS, dünyanın doğusundan batısına; geniş ihracat yelpazesi ile uluslararası pazarlarda elde ettiği bu bilgi birikimini, yeni yöntemler ile birleştirerek; pazar payını sürekli artırıp ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

 

HABER : MÜRÜVVET ŞAHİN

 

REKLAM ALANI
HABERİ PAYLAŞ :
YORUMLAR

Bu içerik için ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

İsminiz* Zorunlu

E-Posta adresiniz* Zorunlu

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

KÖŞE YAZARLARIMIZ