KROS İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI
REKLAM ALANI
GüncelSpor - 15 Aralık 2017

Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Okullar arası Kros İl birinciliği yarışmaları Petlas koşu parkurunda koşuldu.

Genç Erkekler ve Genç Kızlar A-B kategorileri ile Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar kategorilerinde 150 sporcunun yarıştığı il birinciliği yarışmaları tamamlandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından sporcular, antrenörlere ve hakemlere çorba ile çay ikramının olduğu yarışların sonunda dereceye giren sporcular belirlendi.

Yarışların sonunda Genç erkekler A takım il birinciliği müsabakalarında  birinci Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi, ikinci Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncü Kırşehir Lisesi ve dördüncü Mucur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken; Genç Kızlar A da birinci Kırşehir Lisesi, ikinci Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncü Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve dördüncü Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Genç Erkekler A 5000 metre ferdi de birinci Recep ALPAR, ikinci İsmail TEKBIÇAK, üçüncü Ömer ÖZGÜL ve dördüncü Samet KESİMER olurken, Genç Kızlar A Ferdi 3000 metrede birinci Urkuş IŞIK, ikinci Senem ÇELİK, üçüncü Döndü TAŞ ve dördüncü Ayşenur ALTUNTAŞ oldu.

 

Genç Erkekler B takım da birinci Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ikinci Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi olurken Genç Kızlar B takım da ise Kırşehir lisesi binci oldu.

Genç Erkekler B Ferdi 5000 metrede birinci Beytullah KAYA, ikinci Halit TAŞ, üçüncü Muhammet Çağrı ALTAN ve dördüncü Ünal PARLAK olurken Gen Kızlar B Ferdi 3000 metrede birinci Gözde Nur İKİS, ikinci Sıla YILMAZ, üçüncü Gülay ASLAN ve dördüncü Gonca DURMUŞ oldu.

Yıldız Erkekler takım sıralamasında birinci Yunus Emre Ortaokulu, ikinci Şehit Öğretmen Hüseyin Aydemir Hürriyet Ortaokulu üçüncü ve 24 aralık atatürk imam hatip ortaokulu dördüncü  olurken Yıldız Kızlarda birinci Sıdıklı ortaokulu, ikinci Şehit Öğretmen Hüseyin Aydemir Hürriyer Ortaokulu ve Ömerhacılı Şehit Nurettin Aslan Ortaokulu dördüncü oldu.

Yıldızlar Erkekler Ferdi 3000 metre müsabakasında birinci Bedirhan ÖZCAN, ikinci Muhammed AYDIN,  üçüncü Baran VURAL ve dördüncü Güngör Efe YAMAN olurken Yıldız Kızlar Ferdi 2000 metrede ise birinci Fatmanur TURHAN, ikinci Ezgi SARIKAYA, üçüncü Kinem KILINÇ ve dördüncü Elif GERGİN oldu.

Yarışmaların sonunda dereceye giren takımlara ve sporculara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube müdürleri ve Atletizm İl Temsilcisi tarafından verildi.

REKLAM ALANI
HABERİ PAYLAŞ :
YORUMLAR

Bu içerik için ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

İsminiz* Zorunlu

E-Posta adresiniz* Zorunlu

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.


Cacabey Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2017. Tüm Hakları saklıdır.