KOP TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KOP TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
REKLAM ALANI
GüncelİlçelerSiyaset - 20 Nisan 2018

KOP Okuyor – Mahalle Kütüphaneleri ve KOP Sosyal Gelişim Programı- Sosyal Gelişim Atölyeleri (KOPSOGEP) Projeleri 2018 Yılı Mali Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Konya Ovası Projesi Bölge İdaresi Başkanlığı tarafından yapıldı.  

KOP Bölgesi’nde yer alan illerde okuma kültürünü farkındalık yaratarak sürdürülebilir hale getirmek, öğrenciler başta olmak üzere vatandaşlarımızın okuma yazma alışkanlıklarını geliştirmek amacıyla yapılacak projelere mali destek sağlayan programdır.

Asgari Destek Tutarı: 100.000 TL (Yüz Bin Türk Lirası)

Azami Destek tutarı: 300.000 TL (Üç Yüz Bin Türk Lirası)

Programa:  Kaymakamlıklar, İl Özel İdareleri, İl ve İlçe Belediyeleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, İl ve İlçe Müftülükleri, İl ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlükleri ve diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarıbaşvurabileceklerdir.

(KOPSOGEP) SOSYAL GELİŞİM ATÖLYELERİ

KOP Bölgesi’nde yer alan Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya ve Nevşehir İllerindeki yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumsal dayanışma ve bütünleşmeyi güçlendirmek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak amacıyla yapılacak projelere mali destek sağlayan bir programdır.

15/05/2018 Salı Saat:16:00 son başvuru tarihi olan program için Asgari Destek tutarı: 150.000 TL (Yüz Elli Bin Türk Lirası) Azami Destek tutarı: 500.000 TL (Beş Yüz Bin Türk Lirası) dır.  Programa Kamu Kurum ve Kuruluşları, İl ve İlçe Belediyeleri, Kaymakamlıklar, İl Özel İdareleri başvurabileceklerdir.

Proje başvuruları https://proje.kop.gov.tr adresinden 15/05/2018 Salı Saat:17:30’ kadar yapılabilecektir.

REKLAM ALANI
HABERİ PAYLAŞ :
YORUMLAR

Bu içerik için ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

İsminiz* Zorunlu

E-Posta adresiniz* Zorunlu

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

KÖŞE YAZARLARIMIZ