KİMDER’DE OLAĞAN GENEL KURUL

KİMDER’DE OLAĞAN GENEL KURUL
REKLAM ALANI
Güncelİlçeler - 19 Haziran 2018

KİMDER DE OLAĞAN GENEL KURUL

17 Haziran Pazar günü yapılan Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği olağan genel kurulun da Yönetim Kurulu başkanlığına Alparslan YILDIZ seçilmiştir. Aynı zaman da ÖNDER (Türkiye İmam Hatipler Derneği ) KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞI na da seçilmiştir.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:   MUSTAFA ŞAHİNGÖZ, YASİN AKÇAKAYA , YUNUS  AYDIN ,  ABDULGANİ YILDIZ , YUNUS SERBES , RECEP YAZICIOĞLU, ALİ BAYTEMİR, BEKİR KARAGÖZ  den oluşmuştur.

Yönetim kurulu başkanı ALPARSLAN YILDIZ  1995  YILI KIRŞEHİR İmam Hatip  Lisesinden 2002 YILI Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden  mezun olmuştur  . Ağrı ili Tutak ilçesinde öğretmenlik  Kırşehir Akçakent ilçesin de öğretmenlik ve idarecilik yapmış halen Cumhuriyet Ortaokul un da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Yönetim kurulu başkanı ALPARSLAN YILDIZ yaptığı açıklamada KİMDER in belirli bir çizgisi olduğunu bu  çizgisini   bozmadan faaliyetlerine devam edeceklerini  mezunlarımıza mensuplarımıza  ve okullarımızda okuyan öğrencilerimize imkanlarımız ölçüsün de hizmet etmek için  gayret edeceğiz. Daha önce yaptığımız(berard ve geleceğin liderleri yetişiyor) gibi öğrenci merkezli bakanlık projelerine ağırlık vereceklerini  söyledi .  Şuan başvurusu yapılmış 3 projemiz bulunmaktadır . Yine bu projelerimiz  imam hatip öğrencilerine yöneliktir.

Bizim önceliğimiz imam hatip okulları ve burada okuyan öğrencilerdir. Bunlarla hemhal olup  onların sorunlarına çözüm aramak için çaba sarf edeceklerni  il genelinde bulunan 26 imam hatip okulunun sorunlarına çözüm arayacaklarını söyledi .

Ayrıca KİMDER (KIRŞEHİR İMAM HATİP MAZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ) İ,   ÖNDER (TÜRKİYE İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ) de gereği gibi temsil edeceklerini belirtti.

İHLAS VE SAMİMİYET’ LE İSTİKAMET ÜZERE mezun mensup ve öğrencilerimize hizmet etmeye çalışacağız.

REKLAM ALANI
HABERİ PAYLAŞ :
YORUMLAR

Bu içerik için ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

İsminiz* Zorunlu

E-Posta adresiniz* Zorunlu

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

KÖŞE YAZARLARIMIZ