İŞKUR KAMPÜSTE KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

İŞKUR KAMPÜSTE KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ
REKLAM ALANI
EğitimGüncelİlçelerSiyaset - 27 Mart 2019

İŞKUR KAMPÜSTE KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İŞKUR Kampüste Kariyer Günleri 2019 Etkinliği kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonunda 25.03.2019 tarihinde saat 18:00’da bir konferans düzenlendi. Konferansa katılımcı olarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan KARAKAYA, Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket KARADENİZ, Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan BAYKARA, ÇEMAŞ A.Ş. Genel Müdürü Kaan ÖZKAN konuşmacı olarak ise Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İZGÖREN katıldı.

Konferans başlamadan önce bir konuşma gerçekleştiren Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA, İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında verilen destek ve teşviklerin tanıtımını yaptıktan sonra “Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü olarak düzenlemiş olduğumuz Kariyer Günleri ve İŞKUR Kampüste Etkinliğimize hoş geldiniz. Milli İstihdam Seferberliğinin ikinci fazı İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında “Burası Kırşehir Burada İş Var” diyerek bu yıl hem yeni mezun olup iş hayatına katılacak siz değerli gençlerimize, hem de işverenlerimizin yeni teşvik ve desteklerle devlet olarak her zaman yanındayız. Bu destek ve teşviklerin yanı sıra gelişen dünyanın bir parçası olabilmenin yolu üretim ve teknolojiden geçmektedir. Ülke olarak nitelikli işgücümüzü artırabildiğimiz oranda gelişim gösterebiliriz. İş piyasasının nabzını tutan ve nitelikli işgücünü üretime sevk eden bir kurum olarak sorumluluğumuzun her zaman bilincindeyiz. Sevgili gençler, okullarınızı bitirip iş hayatına atılacağınız zaman, İŞKUR olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu kapsamda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi girişinde açmış olduğumuz İŞKUR İrtibat noktamız ile artık İŞKUR her daim KAMPÜSTE. Sözlerime son verirken bizlere her zaman destek olan, rektör olmanın dışında öğrencilerimizin ve bizlerin abisi Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Vatan KARAKAYA hocamıza teşekkür ediyorum. ” dedi.

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA’nın ardından bir konuşma gerçekleştiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan KARAKAYA ise “Öncelikle sizleri Üniversitemizde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. İŞKUR Kampüste Kariyer Günleri 2019 etkinliği kapsamında öğrencilerimizi değerli hocamız Ahmet Şerif İZGÖREN ile buluşturan Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne ve Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA’ya teşekkürü borç bilirim. ” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İZGÖREN, unutulmaz bir konferans gerçekleştirdikten sonra katılımcılarla fotoğraf çektirip kitaplarını imzaladı.

REKLAM ALANI
HABERİ PAYLAŞ :
YORUMLAR

Bu içerik için ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

İsminiz* Zorunlu

E-Posta adresiniz* Zorunlu

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

KÖŞE YAZARLARIMIZ